eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20221018 18.10.2022 Hovedutvalg Folk 09.00 Inderøy Rådhus Skarnsundet
20221115 15.11.2022 Hovedutvalg Folk 09.00 Inderøy Rådhus Skarnsundet
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20220920 20.09.2022 Hovedutvalg Folk 09.00 Inderøyheimen Møterom
20220823 23.08.2022 Hovedutvalg Folk 09.00 Inderøy Rådhus Skarnsundet
20220531 31.05.2022 Hovedutvalg Folk 09.00 Inderøy Rådhus Skarnsundet
20220503 03.05.2022 Hovedutvalg Folk 09.00 Inderøy Rådhus Skarnsundet
20220329 29.03.2022 Hovedutvalg Folk 09.00 Inn-Trøndelag helse- og beredskapshus, Steinkjer Møterom
20220215 15.02.2022 Hovedutvalg Folk 09.00 Inderøy Rådhus Skarnsundet
20220118 18.01.2022 Hovedutvalg Folk 09.00 Inderøy Rådhus Skarnsundet
20211116 16.11.2021 Hovedutvalg Folk 09.00 Inderøy Rådhus Skarnsundet
20211019 19.10.2021 Hovedutvalg Folk 09.00 Inderøy Rådhus Skarnsundet
20210921 21.09.2021 Hovedutvalg Folk 09.00 Inderøy Rådhus Skarnsundet
20210824 24.08.2021 Hovedutvalg Folk 09.00 AKSET kultur- og skolesamfunn Kultursalen
20210601 01.06.2021 Hovedutvalg Folk 09.00 Inderøy Rådhus Skarnsundet
20210420 20.04.2021 Hovedutvalg Folk 09.00 Teams
20210323 23.03.2021 Hovedutvalg Folk 09.00 Teams
20210216 16.02.2021 Hovedutvalg Folk 09.00 Teams
20210119 19.01.2021 Hovedutvalg Folk 09.00 Teams
20201214 14.12.2020 Hovedutvalg Folk 09.00 AKSET kultur- og skolesamfunn Kultursalen
20201117 17.11.2020 Hovedutvalg Folk 09.00 Inderøy Rådhus Skarnsundet
20201020 20.10.2020 Hovedutvalg Folk 08.30 Inderøy Rådhus Skarnsundet
20200915 15.09.2020 Hovedutvalg Folk 08.30 Inderøy Rådhus Skarnsundet
20200818 18.08.2020 Hovedutvalg Folk 09.00 Inderøy Rådhus Skarnsundet
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Berit Røflo Berit Røflo Senterpartiet (SP) Leder berit.roflo.indgul@inderoy.kommune.no 98227338 Ikke registrert
Terje Bekkevold Terje Bekkevold Kristelig Folkeparti (KRF) Nestleder terje.bekkevold@inderoy.kommune.no 97126323 Ikke registrert
Ragnhild Vennes Ragnhild Vennes Senterpartiet (SP) Medlem ragnhild.vennes@inderoy.kommune.no 99708362 Ikke registrert
Ragnar Ørdal Ragnar Ørdal Senterpartiet (SP) Medlem ragnar.ordal@inderoy.kommune.no 91708703 Ikke registrert
Mohammed Bagal Serag Mohammed Bagal Serag Sosialistisk Venstreparti (SV) Medlem mohammed.abdallah.bagal.serag@inderoy.kommune.no 96711550 Ikke registrert
Vårinn Andersen Melhus Vårinn Andersen Melhus Arbeiderpartiet (AP) Medlem Varinn.Andersen.Melhus@inderoy.kommune.no 41339937 Ikke registrert
Mads Arild Nervik Mads Arild Nervik Arbeiderpartiet (AP) Medlem mads.arild.nervik@inderoy.kommune.no 45600792 Ikke registrert
Annvor Fjerstad Annvor Fjerstad Arbeiderpartiet (AP) Medlem annvor.fjerstad@inderoy.kommune.no 40891240 Ikke registrert
Laila Høgsve Bragstad Laila Høgsve Bragstad Høyre (H) Medlem laila.hogsve.bragstad@inderoy.kommune.no 92827470 Ikke registrert
Ragnar Nossum Ragnar Nossum Senterpartiet (SP) Varamedlem ragnar_no@hotmail.com 47877651 Ikke registrert
Marit Støre-Valen Marit Støre-Valen Senterpartiet (SP) Varamedlem marit@valen.cc 91897967 Ikke registrert
Rune Hjulstad Rune Hjulstad Senterpartiet (SP) Varamedlem rune-hj@online.no 91685572 Ikke registrert
Laila Ugedal Vang Laila Ugedal Vang Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem laila.ugedal.vang@inderoy.kommune.no 99724668 Ikke registrert
Marte Størvold Marte Størvold Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert 95209074 Ikke registrert
Gunnar Salberg Løe Gunnar Salberg Løe Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert 97535247 Ikke registrert
Stine Skogset Franssen Stine Skogset Franssen Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem stine.skogset.franssen@inderoy.kommune.no 92088789 Ikke registrert
Margareth Halle Margareth Halle Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem margareth.halle@gmail.com 97580256 Ikke registrert
Anne Grete Frøseth Anne Grete Frøseth Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem annegretef@yahoo.no 48031826 Ikke registrert
Randi Løkken Randi Løkken Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem randi.lokken@inderoy.kommune.no 99274004 Ikke registrert
Eivind Fossum Eivind Fossum Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem hard58rock@hotmail.com 91703993 Ikke registrert
Bente Melhus Bente Melhus Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem melhusa@hotmail.com 93423296 Ikke registrert
Arvid Nervik Arvid Nervik Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem arvid.nervik@mosvik.net 41695275 Ikke registrert
Elin Gangstad Elin Gangstad Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem elin.gangstad2@inderoy.kommune.no 93041457 Ikke registrert
Maja Melhus Tobiassen Maja Melhus Tobiassen Høyre (H) Varamedlem maja.melhus.tobiassen@inderoy.kommune.no 90930616 Ikke registrert
Tore Wold Tore Wold Høyre (H) Varamedlem tore.wold@inderoy.kommune.no 90689209 Ikke registrert
John Olav Stokke John Olav Stokke Høyre (H) Varamedlem johnolavstokke@gmail.com 99509955 Ikke registrert